O nas

Jarosławiec to przepiękna stara wieś rybacka z XVI w. Dwie plaże, korzystny mikroklimat i pobliskie jeziora to niewątpliwie atuty tego miejsca. Malownicze, klifowe wybrzeże porośnięte drzewami i roślinnością wydmową jest ulubionym miejscem spacerów turystów. Główną atrakcją Jarosławca jest latarnia morska o wysokości 33 m. W niewielu nadbałtyckich miejscowościach można zobaczyć tak piękne widoki – panoramę miasteczka, Morza Bałtyckiego i okolicznych jezior.

 

Nasz ośrodek wczasowy nad morzem jest przyjazny rodzinom z dziećmi i zaprasza na niezapomniane wakacje. Tutaj nudzić się nie będziecie. A komfortowy wypoczynek jest gwarantowany w naszych domkach nad morzem. Darłowo, jedno z bardziej urokliwych miasteczek na Wybrzeżu, położone nieopodal Jarosławca także pełne jest atrakcji.

 

Na terenie naszego Ośrodka Wczasowego w Jarosławcu znajdują się dwa place zabaw – piaskownice, huśtawki, bujaczki

(koniki, delfinki, zebry), trampolina i zjeżdżalnie.

Zabawki są certyfikowane i posiadają atesty UE.

UWAGA! Na terenie naszego ośrodka dostępne są usługi kosmetyczne zarówno dla Pań jak i Panów!​​​​​​​

Zobacz co można znaleźć w okolicy!


kort tenisowy - 800 m

 

jazda konna - 1 km

restauracja - 1 km

 

kawiarnia - 1 km

 

​​​​​​​A także: 

stołówka - 300 m          poczta - 1 km         sklep -150 m        jezioro Wicie - 3 km        do morza - 10 min spacerkiem (ok.500m)

 aqua park - 50 m           latarnia morska - 1 km      gastronomia, pizzeria,stołówka - 150 m         wędkowanie na kanale - 200 m


ZAPEWNIAMY MIŁĄ I SERDECZNĄ ATMOSFERĘ!